تاریخ : ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۳:۰۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

سپاه مانعی برای حاکمیت آمریکا و صهیونیست‌ها

کارشناس روابط بین الملل در یادداشتی موضوع قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش دانا رضوی، سعیده کدخدا، کارشناس روابط بین الملل در یادداشتی پیرامون قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی توسط آمریکا نوشت: شهید بهشتی رحمه‌ا… علیه می‌گوید پاسداران آگاهانه انتخاب می‌کنند، شجاعانه می‌جنگند، غریبانه زندگی می‌کنند و مظلومانه شهید می‌شوند و بی‌شرمانه مورد توهین قرار می‌گیرند.

در شب تولد سالار شهیدان و روز پاسدار، آمریکا با خبط و خطای راهبردی سپاه پاسداران را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد. نیروی مردمی که بیش از ۴۰ سال افتخار نوکری مردم را دارد و نمونه آخرش همین تلاش شبانه‌روزی برای مردم سیل‌زده است که با رفتار غیرعقلایی و غیرانسانی آمریکا مواجه شد که مردم ایران مدال عزت و افتخار را به گردن سپاه پاسداران انداختند.

اما نکته قابل‌توجه این است که نقش سپاه پاسداران و بسیج در طول ۴۰ سال مبارزه با آمریکا چه بوده که در سالگرد میثاق با امام حسین و روز پاسدار، شیطان بزرگ عنوان تروریستی را به سپاه نسبت می‌دهد؟

بی‌شک سپاه پاسداران جدی‌ترین مانع بر سر راه نسخه‌های جهانی‌سازی و حاکمیت آمریکا و صهیونیست‌ها و بزرگ‌ترین قدرت و موانع مقابل آن‌ها در جبهه شامات و مقاومت منطقه است که با اطاعت موبه‌مو از منویات رهبر معظم انقلاب، مانع قدرت‌افروزی قدرت‌های استکباری می‌شود.

بی‌تردید این تصمیم آمریکا در ظاهر خطرناک و تهدیدآمیز است؛ اما در باطنش الطاف خفیه الهی نهفته است. جنگ هشت‌ساله که آمریکا طراحش بود به‌ظاهر یک تهدید و یک سقوط بود، اما منجر به تولید اقتدار مادی، معنوی، جهادی و انقلابی برای ادامه راه انقلاب اسلامی و باعث ایجاد دولت و تمدن اسلامی شد.

اقدام آمریکا برای گنجاندن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی اوج ناکامی و خباثت متحدان غربی- عربی و عبری است که این یک اقدام جدید نیست و در اشکال مختلف در دوره‌های گذشته تحریم وجود داشته است.

امروز آمریکا و اسرائیل برای نابودی حزب‌الله که دست‌پرورده تفکر جهادی سپاه و بسیج است، کمر همت را بسته‌اند؛ اما حزب‌الله پیروز لبنان است. تفکر جهادی و ایستادگی سپاه و بسیج در جبهه رزمندگان فلسطینی، عراقی، افغانستان، سوریه و یمن نیز منجر به شکست آنان شده است. طرح‌ها و سیاست‌های آمریکا در منطقه شکست‌خورده و هیچ‌کدام از جنگ‌های آنان در منطقه به نتیجه نرسیده و سپاه با مدیریت راهبردی خود توانسته نقشی استراتژیک و کلان در منطقه را ایفا نماید.

ترامپ که سپاه پاسداران را در همه حوزه‌ها مقابل خود می‌بیند، درصدد است تا القاء نماید که من بالای سر شما هستم و به دنبال امتیاز گیری است و از جهتی تلاش می‌کند تا نتانیاهو در انتخابات پیروز شود چراکه به نقش کمک‌کننده و بازدارنده سپاه به کشورهای تحت سیطره ظلم در منطقه واقف است.
شهید بزرگوار سردار حسین همدانی درجایی نقل می‌کند؛ زمانی که سپاه پاسداران بسیج نیروی مردمی را در سوریه تشکیل داد آمریکا یقین کرد که شکست می‌خورد و جریان‌های مردمی حشدالشعبی در عراق انصارالله در یمن و مجاهدان افغانی باعث شکل‌گیری جبهه‌ای گسترده‌ و جهادی شده که خاستگاه و مبدع آن سپاه پاسداران است.

به نظر می‌رسد دشمن برای سقوط خودش در حال تدبیر و برنامه‌ریزی است و پیشتاز جریان اسقاط و نابودی اسرائیل همین رزمندگان ایمانی و جهادی سپاه پاسداران خواهند بود که کمر همت برای نابودی اسرائیل را بسته‌اند.

همان‌طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و نابود می‌شود و نتانیاهو می‌گوید خیمه‌های‌امام خمینی و امام خامنه‌ای را کنار اسرائیل می‌بینم این به برکت سربازی، فرمان‌پذیری و تبعیت‌پذیری سپاه از امام مسلمین است.

هرچند که تصمیم ترامپ بیشتر جنبه نمایشی و شوی تبلیغاتی است چراکه وی جنون اول بودن دارد و برایش تبعات تصمیمات خیلی مهم نیست. اما سپاه پاسداران ترسی از دشمن ندارد، مجاهدان و سربازان ولایت تمرین و سناریوی شکست و عقب‌نشینی نمی‌کنند و با آمادگی کامل برای تحقق تمدن نوین اسلامی گام بر می‌دارند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبلیغات شما 1
تبلیغات شما 2
تبلیغات شما 3
تبلیغات شما 4