تاریخ : ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به نوشهر

اعلام آمادگی دانش‌آموختگان این دانشگاه پیام روشن و شفافی را به مخالفان منطقه‌ای و غربی که قصد تعرض و یا دست‌اندازی به خاک سوریه دارند را مخابره می‌کند.

به گزارش دانا رضوی، حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در دانشگاه امام خمینی نیروی دریایی نوشهر حضور یافتند. سفر معظم‌له در این برهه زمانی چند پیام روشن را درپی دارد؛

چند روز پیش، نشست سه جانبه در تهران با حضور روسای جمهور ایران، ترکیه و روسیه با محور تحولات سوریه و درخواست از تروریستها برای کنار گذاشتن سلاح‌هایشان پایان یافت و در این نشست ضمن محکوم کردن حمایت آمریکا از تروریستهای داعشی، با هرگونه آتش‌بسی با تروریستهای فرصت‌طلب مخالفت شد، هر چند که برای راه حل بحران سوریه و رسیدن به یک صلح پایدار، تأکید بر فرایند سیاسی از طریق مذاکره و گفتگو شد.

اما حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه افسری امام خمینی نیروی دریایی ارتش و اعلام آمادگی دانش‌آموختگان این دانشگاه پیام روشن و شفافی را به مخالفان منطقه‌ای و غربی که قصد تعرض و یا دست‌اندازی به خاک سوریه دارند را مخابره می‌کند.

همچنین رهبر معظم انقلاب در ایامی به نوشهر مراجعت داشته‌اند که به فاصله چند روز، نشست سران کشورهای حاشیه دریای خزر برگزار شده است. پیام روشن حضور معظم‎‌له در شمال کشور اعلام آمادگی نیروی دریایی ارتش در کرانه دریای خزر و پایان دادن به کشمکش‌های ربع قرن با همسایگان در موضوعات حقوقی دریای خزر است.

ضمن اینکه در اول شهریور سال جاری، معظم‌له دریادار تنگسیری را به سمت فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی منصوب کردند و با توجه به اشراف و تسلط نیروی دریایی سپاه به خلیج فارس و دریای عمان و اقتدار بی‌بدیل نیروی دریایی در این منطقه از آبهای آزاد، باعث خاطرجمعی نظام در این حوزه دریای سرزمینی شده است و حضور معظم‌له در نوشهر پیام آمادگی نیروهای مسلح در شمال و جنوب کشور را درپی دارد.

از جهتی در این ایام، رزمایش بزرگ افتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله(۲) در اقصی نقاط کشور در حال اجراست و استقامت و آمادگی بسیجیان در قالب گردان‌های بیت المقدس در عرصه‌های مختلف جهادی و دفاعی به رخ دشمنان کشیده می‌شود و حضور مقام معظم رهبری در مراسم تحلیف دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش، تکمیل کننده این اعلام آمادگی و اقتدار مشترک سپاه و بسیج و ارتش مردمی میهن عزیزمان در مقابله با هرگونه تهاجم احتمالی دشمنان انقلاب اسلامی است.
سعیده کدخدایی
انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبلیغات شما 1
تبلیغات شما 2
تبلیغات شما 3
تبلیغات شما 4