تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۳:۵۹ ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ کوبنده سوریه به تجاوز رژیم صهیونیستی؛ پایگاههای اسراییل در جولان اشغالی هدف قرار گرفت

توپخانه ارتش سوریه در پاسخ به حملات موشکی، چند مرکز نظامی صهیونیست ها را به شدت در جولان اشغالی هدف قرار داد و نیروهای متجاوز را غافلگیر کرد.

به گزارش دانا رضوی، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه ماجراجویی های خود در سوریه، لحظات اولیه روز پنج شنبه مواضع نیروهای سوری را در استانقنیطره از جمله شهر «البعث، خان ارنبه و…» هدف قرار دادند.

**در ادامه اخبار لحظه به لحظه این درگیری مخابره می‌شود:

۰۵:۴۵: یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: یک موشک دیگر صهیونیست ها در آسمان شهر حمص منهدم شد.

۰۵:۴۰: نیروهای پدافند هوایی ارتش سوریه درصدد بودند با موشک های S۲۰۰ یکی از جنگنده های رژیم صهیونیستی را در نزدیکی منطقه طبریا» در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار دهند اما این موشک ها توسط سامانه های دفاعی صهیونیست ها رهگیری شدند.

۰۵:۳۷: رژیم صهیونیستی به شهرک نشین ها خود در نزدیکی مرزهای لبنان دستور داده تا مناطق را تخلیه کنند و به سمت پناهگاه ها حرکت کنند.

۰۵:۳۰: حملات خمپاره ای جبهه مقاومت علیه مواضع صهیونیست ها در جولان اشغالی دوباره از سر گرفته شد؛ مقامات رژیم صهیونیستی پناهگاه های «کریات و شمونا» را در منطقه «الجلیل» بر روی شهرک نشین ها باز کردند.

۰۵:۲۴: جنگنده های رژیم صهیونیستی مناطق «سعسع و الدریج» را در حومه شهر دمشق هدف قرار دادند؛ جنگنده های رژیم صهیونیستی تلاش کردند پایگاه نظامی هنگ ۱۱۶ را هم در حومه شهر الضمیر هدف قرار دهند اما با واکنش به موقع پدافند هوایی موشک های شلیک شده در آسمان منهدم شدند.

۰۵:۱۰: حملات موشکی رژیم صهیونیستی برای هدف قرار دادن پایگاه نیروهای مقاومت حزب الله لبنان در شهر القصیر در استان حص ناکام ماند و پدافند هوایی توانست موشک های شلیک شده را در آسمان منهدم کند.

۰۵:۰۰براساس تازه ترین خبرها ۴ موشک دیگر صهیونیست ها درآسمان قلمون غربی منهدم شد.

*****

**جزئیات تجاوز نیمه‌شب اسراییل به خاک سوریه و پاسخ سوریه به این حملات

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق به جزئیات این حملات اشاره کرد و گفت: ارتش رژیم صهیونیستی در گام نخست مواضع ارتش سوریه را در استان قنیطره با شلیک موشک نشانه گرفت.

این منبع میدانی افزود: صهیونیست ها تصور می کردند نیروهای ارتش سوریهمانند گذشته به تجاوز نظامی آنان واکنش نمی دهند اما امشب محاسبات آنان اشتباه از آب درآمد و در جولان اشغالی غافلگیر شدند.

ارسال دیدگاه

تبلیغات شما 1
تبلیغات شما 2
تبلیغات شما 3
تبلیغات شما 4