تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۷ ذخیره فایل ارسال به دوستان

رفع آسیب های اجتماعی از اولویت های سپاه و بسیج است/قرارگاه‌های تحول محلات در ۲۵ نقطه هرمزگان فعال شده‌اند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه یک نهاد مردمی است و ما نمی‌توانیم غیر از این باشیم و بحث توجه به آسیب های اجتماعی یکی از اولویت های سپاه و بسیج است.

به گزارش دانا رضوی، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در استان هرمزگان حاضر شد و در راستای طرح اعتلای بسیج و طرح تحول محلات از مناطق حاشیه‌نشین بندرعباس بازدید کرد.

 

وی در این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی خدمات زیادی به مردم داشته و ما اگر بتوانیم در معرفی این خدمات هنر به خرج بدهیم و  آن‌ها را خوب تبیین کنیم حلاوت و شیرینی این انقلاب به کام مردم می‌نشیند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: ما در سفرهایی که به استان‌ها داریم از محلات حاشیه شهر بازدید می‌کنیم در هرمزگان خصوصا در بندرعباس کار خیلی خوبی انجام شده است.

 

وی با بیان اینکه قرارگاه‌های تحول محلات در ۲۵ نقطه هرمزگان فعال شده‌اند اظهار داشت: مشارکت قوی مردمی، مشارکت دستگاه‌ها مثل شهرداری، آموزش و پرورش و سایر مجموعه‌ها از نکات برجسته اجرای این طرح در استان هرمزگان است و مهم‌تر از همه “مسجد محوری” این طرح در این استان است.

 

سردار غیب پرور ادامه داد: اینکه مساجد در استان هرمزگان و به خصوص بندرعباس محور فعالیت‌ها قرار گرفته‌اند و امام جماعت هر مسجد به عنوان فرمانده قرارگاه انتخاب شده است اتفاق بسیار خوبی است و بندرعباس می‌تواند در این حوزه الگو خوبی برای سایر استان‌های کشور باشد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مردمی بودن طرح اعتلای بسیج در استان هرمزگان یک شاخصه خیلی خوب برای این استان است عنوان کرد: سپاه یک نهاد مردمی است و ما نمی‌توانیم غیر از این باشیم  و بحث توجه به آسیب های اجتماعی یکی از اولویت های سپاه و بسیج است.

 

وی گفت: ما نمی‌توانیم شاهد باشیم که جوانانمان را در اثر آسیب‌های اجتماعی از جمله بیکاری و مواد مخدر از دست بدهیم و ادعا نمی‌کنیم که می‌توانیم همه‌ی مشکلات را حل کنیم این نکته مهمی است اما باید ورود کنیم و در این مسیر مردم و سایر دستگاه‌ها را باید دعوت به همکاری کنیم.

 

وی اظهار داشت: مردم سپاه و بسیج را قبول دارند و می‌دانند که مجموعه‌ای بی‌‌غل‌وغش است و می‌دانند که اگر سپاه یک حرفی را می‌زند از سر خیرخواهی است.

وی در پایان گفت: سپاه و بسیج یک مجموعه و نهاد مردمی است که از سر اعتقادات، باورها و رسالت به این مسئله ورود کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

تبلیغات شما 1
تبلیغات شما 2
تبلیغات شما 3
تبلیغات شما 4