- دانا رضوی - http://danarazavi.ir -

بن بست اردوغان/ افشاگری اردوغان علیه آمریکا

به گزارش دانا رضوی، درپی بالا گرفتن تنش ها بین آنکارا و واشنگتن درباره کمک به  تروریست ها در سوریه و عراق، “رجب طیب اردوغان”، حمایت ائتلاف تحت رهبری آمریکا از گروه های تروریستی را با استناد به آنچه “مدارک قطعی و تایید شده” می خواند، فاش ساخت.

اظهارات رئیس جمهور ترکیه توجه بسیاری از رسانه های جهان از جمله خبرگزاری رویترز، ایندیپندنت، راشاتودی، العربیه، الشرق الاوسط، دیلی صباح، دیلی میل [1]و اکسپرس را به خود جلب کرده است.

ویدیو/ اردوغان: مدارک قطعی همراه با عکس ها و ویدئوهایی را در اختیار داریم که نشان می دهد ائتلاف تحت رهبری آمریکا از گروه های تروریستی از جمله داعش و شبه نظامیان کرد حمایت می کند.

خبرگزاری رویترز در انعکاس این خبر تیتر زد: اردوغان می گوید، ائتلاف تحت رهبری آمریکا از گروه های تروریستی در سوریه حمایت می کند.

براساس این گزارش، نخست وزیر ترکیه روز سه شنبه تاکید کرد، مدارکی در اختیار دارد که نشان می دهند، ائتلاف تحت رهبری آمریکا به گروه های تروریستی از جمله داعش و شبه نظامیان کرد کمک رسانی می کنند.

وی درخلال کنفرانس خبری خود در آنکارا افزود: آن ها ما را به حمایت از داعش متهم می کردند اما حالا خودشان به گروه های تروریستی از جمله همین داعش کمک رسانی می کنند.

اردوغان با بیان اینکه “مساله بسیار روشن است” ادامه داد: ما مدارکی تایید شده همراه با تصاویر، عکس ها و ویدیوهایی را در اختیار داریم که این مساله را ثابت می کند.

 جام نیوز

انتهای پیام/