ساعت: ۰۹:۵۵ منتشر شده در مورخ: آذر ۲۹ام, ۱۳۹۵ شناسه خبر: 1731
تروریست‌های تکفیری درمدت بیش از چهار سالی که محله‌های شرقی حلب را در اشغال داشتند، جنایات فراوانی مرتکب شدند،‌اما ارتش سوریه توانست پس از عملیات گسترده و تمام‌ عیار، این مناطق را از اشغال آزاد و ضربه مهلکی به اردوگاه تروریسم تکفیری وحامیانش وارد کند.

به گزارش دانا رضوی، روریست‌های باقی‌مانده در محله‌های شرقی حلب در اولین گام در پنج نوبت به همراه اطرافیان خود از این محله‌ها خارج شدند تا به شهر ادلب مقر  اصلی اردوگاه تکفیری‌ها بروند تا تعداد کسانی که تا روز جمعه اخراج شدند به حدود ۹ هزار نفر از جمله ۴۵۰۰ فرد مسلح برسد که در میان شماری از سرکردگان خارجی  تروریست‌ها از ملیت‌های مختلف هم حضور داشتند.

تروریست‌های تکفیری در مدت بیش از چهار سالی که محله‌های شرقی را در اشغال داشتند، جنایات فراوانی مرتکب شدند و حالا این کودک سوری پس از سرکوب تروریست‌ها بر سر قبر یکی از نزدیکانش حاضر شده است.

کودکان سوری حالا دیگر با خیال راحت می‌توانند در شرق حلب بازی کنند،‌آن هم در سایه ویرانی‌هایی که گروه‌های تروریستی در دوران اشغال این مناطق به بار آورده بودند.

تخلیه گروه‌های تروریستی از شرق حلب، تروریست‌ها در آخرین مرحله به تمام تعهدات خود پشت پا زدند و ارتش سوریه هم اجازه نداد در سایه عهد‌شکنی تروریست‌ها، عملیات اخراج تکمیل شود.

غیرنظامیانی که بیش از چهار سال به خاطر حضور گروه‌های تروریستی از خانه و کاشانه خود آواره شده بودند، اکنون در حالی به خانه‌های خود بازگشته‌اند که این مکان به خاطر اقدامات تکفیری‌ها ویران شده است.

کودک سوری از ویرانه‌های منزلشان با رفتن تروریست‌های تکفیری نفس راحتی می‌کشد و با آزاد شدن سرزمینش امیدوار است هر چه زودتر این منازل بازسازی شود و همانند دوران پیش از حضور تروریست‌ها پویایی و نشاط به شهر بازگردد.

با اخراج تروریست‌های تکفیری از شرق حلب، کودکان سوری در خانه‌های ویران شده با دیدن تروریست‌هایی که در حال رانده شدن از شهرشان هستند، نفس راحتی می‌کشند، برخی خبرنگاران هم از این ساختمان در حال عکس گرفتن از روند خروج افراد مسلح هستند.

منبع: تسنیم

لینک کوتاه:

شما هم دیدگاهی برای این مطلب ارسال کنید